Expositie – Lisette Beentjes – november 2024
![d5d65ba4-caf0-4882-9bdd-6c2b52e5c8e6](https://www.kruithuisje.nl/wp-content/uploads/2024/11/d5d65ba4-caf0-4882-9bdd-6c2b52e5c8e6.jpg)
Lisette Beentjes werkt vooral met acryl- en olieverf, maar schuwt het experiment met andere materialen niet. Aanvankelijk maakte ze vooral portretten, zoals voor haar Crejat eindexpositie “Nest”; een ode aan haar familie en afkomst. Sinds Lisette de beschikking heeft over een atelier waar ze de ruimte heeft om groter te werken en te experimenteren met technieken en materiaal wisselt ze figuratieve thema’s af met abstracte werken.
In haar figuratieve werk staan mensen meestal centraal. Het werk vangt een enkel moment, maar het verhaal reikt verder dan het beeld zelf. Lisette is in haar werk op zoek naar composities die ruimte laten voor het eigen verhaal van de kijker.
In de abstracten draait het meer om het proces; de gelaagdheid die ontstaat door te spelen met materiaal en toeval.
Het werk van Lisette is online te zien via https://www.
De expositie is te zien van 1 t/m 30 november 2024 in Het Kruithuisje te Alkmaar
Extra informatie
Agenda 2025
Paula Klijnen - februari
Koen Schipper - maart
Mira Bleeker - april
- mei
Kaj ter Borgh - juni
Theo Leering - juli
Derkje ter Brugge - augustus
Hans Oosting - september
- oktober
- november
- december
Agenda 2024
Marijke Soeting en Frans van Vuuren - juni
Unieke Kunstkaarten
![kaarten](https://www.kruithuisje.nl/wp-content/uploads/2020/11/kaarten.jpg)
Ben je opzoek naar een unieke ansichtkaart dan slaag je bij het kruithuisje altijd. Prachtig werk van kunstenaars om iemand een plezier mee te doen of gewoon voor jezelf om van te genieten.
Kaartje nodig? Het Kruithuisje!
Bezoekadres
Het Kruithuisje
Clarissenbolwerk 1
1811 GZ Alkmaar
Tel: 06 17 73 08 83
Social Media
Onderhoud door Thab Design 2025